Zapraszamy na kompleksowy kurs maturalny dla osób przygotowujących się do matury z fizyki na poziomie rozszerzonym w 2020 roku.

Celem kursu jest kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego z fizyki na poziomie rozszerzonym. Program kursu zakłada naukę w oparciu o zadania maturalne z lat ubiegłych oraz przykładowe zadania maturalne opracowane przez CKE. W celu osiągnięcia największej efektywności nauki, kurs będzie prowadzony w małej, kilkuosobowej grupie. Kurs odbędzie się w profesjonalnym laboratorium edukacyjnym fizyki, umożliwiającym przeprowadzanie doświadczeń obrazujących omawiane zagadnienia. Podobnemu celowi będą służyły symulacje komputerowe, obrazujące wybrane prawa fizyczne. Oba te narzędzia stanowią niezastąpioną pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki, gdyż coraz częściej na arkuszach maturalnych pojawiają się zadania, do których wykonania konieczne jest intuicyjne rozumienie i umiejętność wyobrażenia zachodzących zjawisk. Oferowany przez nas kurs będzie stanowił kompleksowe i wyważone połączenie nauki rozwiązywania zadań rachunkowych oraz budowania fizycznej intuicji. Zajęcia w niewielkiej grupie pozwolą na indywidualne podejście do każdego ucznia, gwarantując bardzo wysoką efektywność nauki.

Dzięki naszemu kursowi możesz być spokojny o pozytywny wynik Twojej matury! Zapraszamy do zapisów – liczba miejsc ograniczona!

  • OKRES TRWANIA KURSU: 16 września 2019 – 8 kwietnia 2020
  • TERMINY ZAJĘĆ: dwa razy w tygodniu, po 90 minut (poniedziałki i środy, godz. 16:45 – 18:15). UWAGA: w przypadku dużego zainteresowania utworzymy dodatkową grupę w innym terminie!
  • CAŁKOWITA LICZBA GODZINA LEKCYJNYCH: 100
  • MIEJSCE: siedziba Laboratorium Universum
  • WIELKOŚĆ GRUPY: 5-7 osób
  • CENA: 18zł / 45min (w przypadku zapisania się na kurs we dwójkę, każdy otrzyma 10% zniżki na cały kurs!)
  • ZAPISY: telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy (link poniżej). Zapisy trwają do wyczerpania miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

CENNIK

ZAPISY

Masz pytanie?
Chętnie na nie odpowiemy!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POKAŻ POZOSTAŁE WARSZTATY I KURSY

Zastrzegamy prawo do nieuruchomienia kursu w przypadku niezebrania wystarczającej liczby uczestników.