Właściciel Laboratorium Universum, Marek Sulczewski, zaprasza na profesjonalne korepetycje z matematyki, dostosowane do indywidualnych oczekiwań i predyspozycji ucznia!

Dlaczego warto zapisać się na korepetycje właśnie do mnie?

  • Uczniowie chwalą mnie za prosty i czytelny sposób tłumaczenia. Mówią, że przemawia do ich wyobraźni i że nawet trudne zagadnienia stają się łatwymi po lekcjach ze mną.
  • Matematyka jest moją pasją – kocham to co robię, w nauczaniu jestem cierpliwy i sprawia mi ono dużo radości :)
  • Bardzo ważne jest dla mnie to, by nauczyć Ciebie samodzielnego myślenia – tak, abyś rozumiał sens tego, czego będę Ciebie uczył. Uczę zadawania odpowiednich pytań i wyciągania z nich wniosków. Unikam wkuwania pustych schematów i regułek.
  • Zawsze staram się pokazać praktyczny sens nauki i jej związek z otaczającą rzeczywistością.
  • Podczas korepetycji korzystam z dedykowanych programów komputerowych wspomagających nauczanie matematyki oraz z matematycznych pomocy dydaktycznych (m.in. zestaw Zometool Creator)
  • Posiadam odpowiednie wykształcenie – ukończone studia na kierunku Fizyka Komputerowa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz uprawnienia pedagogiczne, zdobyte na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jestem również finalistą Wojewódzkich Konkursów Matematycznych.

Korepetycje odbywają się w siedzibie Laboratorium Universum (adres w zakładce Kontakt).

Masz pytanie?
Chętnie na nie odpowiem!
ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Zapisz się na korepetycje już teraz! Liczba wolnych terminów jakie posiadam jest mocno ograniczona!

CENNIK I ZAPISY

POKAŻ POZOSTAŁE WARSZTATY I KURSY