Zapraszamy na kursy maturalne, dedykowane osobom przygotowującym się do matury z matematyki 2020 na poziomie podstawowym.

Oferujemy dwa rodzaje kursów maturalnych na poziomie podstawowym:

 1. Kurs „od podstaw”: Jak sama nazwa wskazuje, podczas tego kursu wszystkie zagadnienia zostaną wytłumaczone od podstaw, w możliwie prosty i przystępny sposób. Skupimy się głównie na zadaniach najczęściej występujących na maturach, ucząc Ciebie najprostszych metod wykonywania tych zadań. Dzięki naszemu kursowi zdobędziesz niezbędną wiedzę do tego, by maturę zdać z pozytywnym wynikiem. Kurs przeznaczony jest dla osób, którym matematyka sprawia duże trudności i którym zależy na systematycznym omówieniu materiału, którego opanowanie jest niezbędne do zdania matury. Dzięki temu kursowi nauczysz się jak w prosty sposób wykonywać zadania, które do tej pory wydawały się Tobie nie do opanowania!
 2. Kurs „doszkalający”: Kurs przeznaczony dla osób, które z matematyką radzą sobie dosyć dobrze, jednak zależy im na doszlifowaniu posiadanej wiedzy i uzupełnieniu ewentualnych braków. Nauka podczas tego kursu będzie przebiegała w oparciu o rozwiązywanie arkuszy maturalnych, w połączeniu z omawianiem zadań, których rozwiązanie będzie sprawiało trudności. Do udziału w kursie zapraszamy wszystkie osoby, którym zależy na uzupełnieniu/utrwaleniu posiadanej wiedzy oraz na uzyskaniu jak najwyższego wyniku procentowego matury z matematyki!

 

W celu osiągnięcia najwyższej efektywności nauki, wszystkie nasze kursy są prowadzone w małych, kilkuosobowych grupach. Kursy te są zatem dedykowane osobom, którym zależy na efektywnym i skutecznym przygotowaniu się do matury. Zajęcia w niewielkiej grupie pozwalają na indywidualne podejście do każdego ucznia, gwarantując efektywność nauki niemożliwą do osiągnięcia w przypadku zajęć w dużych grupach.

Dzięki naszemu kursowi możesz być spokojny o pozytywny wynik Twojej matury! Zapraszamy do zapisów – liczba miejsc ograniczona!

 • OKRES TRWANIA KURSU:
  • Kurs od podstaw: 16 września 2019 – 6 kwietnia 2020
  • Kurs doszkalający: 17 września 2019 – 30 marca 2020
 • TERMINY ZAJĘĆ:
  • Kurs od podstaw: dwa razy w tygodniu po 90 minut (poniedziałki i czwartki, godz. 18:30 – 20:00). UWAGA: w przypadku dużego zainteresowania utworzymy dodatkową grupę w innym terminie!
  • Kurs doszkalający: dwa razy w tygodniu po 90 minut (wtorki i czwartki, godz. 16:45 – 18:15). UWAGA: w przypadku dużego zainteresowania utworzymy dodatkową grupę w innym terminie!
 • CAŁKOWITA LICZBA GODZIN LEKCYJNYCH W RAMACH KAŻDEGO KURSU: 96
 • MIEJSCE: Siedziba Laboratorium Universum
 • WIELKOŚĆ GRUPY: 5-7 osób
 • CENA ZAJĘĆ: 15zł / 45min (w przypadku zapisania się na kurs we dwójkę, każdy otrzyma 10% zniżki na cały kurs!)
 • PŁATNOŚĆ: w 4 ratach
 • ZAPISY: telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy (link poniżej). Zapisy trwają do wyczerpania miejsc – decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!

CENNIK

ZAPISY

Masz pytanie?
Chętnie na nie odpowiemy!
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

POKAŻ POZOSTAŁE WARSZTATY I KURSY

Zastrzegamy prawo do nieuruchomienia kursów w przypadku niezebrania wystarczającej liczby chętnych.